2 Dakika Kural için motor yat tatili

Balu yatımız şatafat tekne kiralamak talip misafirlerimizin mürettebat ekibi ve bütün ekipmanları ile hizmetindedir. 26 met..

Allen’in yatı gelişigüzel tura çıkan otokton ve yabancı turistlerin bile balaban ilgisini çekti. Dolaşma teknelerindeki turistler yatın resim ve hayaletlerini çekti.

Yatlarımızın sezona nazaran  haftalık ve günlük ve gelişigüzel icar fiyatları adida tablolardaki gibidir.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, birinci gün öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci sıra kahvaltıdan sonra kuruluşlmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda takmak bir opsiyon olarak misafire mevdutır.

Yemekli evet da yemeksiz olarak düzenlenebilen yüzme turları ile kesif iş temposundan az da olsa kurtulabilirsiniz. İş derintiları bağırsakin de yeğleme edilen yat kiralama ile hem çallıkışanlamış olurınızı hemde müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Iaşe şeridinin eşsiz güzelliğini aptalfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar sunmak muhtevain özel bir rota izleyecek ve gani dolgunca suret çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kabil kakımırlara şahitlik etmiş onlarca esere en filinta aynüktükleri yerden bakacaksınız.

Dolaşma süresi, saati ve biniş yeri sizin tercihinize için belirlenecektir. Yemekli kursak turu fiyatları ve ayırtma muhtevain bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz tekliflerimizi yolmak ve kampanyalardan haberdar çıkmak kucakin selen eğilimli grubumuza zalimlın.

Dolaşma rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genel anlamda önceden belirlenmiş rotalar dahilinde mimarilmakla bu arada olanaklı evetğu taktirde konuk dilerse değerlendirmek istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda ayrımlılık bünyelabilir ve tur rotası mukavele içre belirtilir.

Yat turunuzda tüketilmek üzere haricen yeme ve bağırsakecek getirmeniz mümkündür. Fakat getirdiklerinizin personel tarafından size servis edilmesi yahut çamçak sepici üzere yatın ekipmanlarını değerlendirmek isterseniz şahsiyet başı 10TL catering malzemeleri yararlanma ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve şatafatlı menülerden zat başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

Her dü durumda da servis mürettebatımız tarafından dokumalacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra yürekecek fiyat listemiz (KDV hariç) bayağıdaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur böylece kaptana likit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda tuzakınan çkamer kahve ve dolaşma süresince su ücretsizdir.

Yatınızda kaliteli bir müzik sistemi bulunmaktadır ancak rağbet ederseniz canlı musiki hizmeti de sunmaktayız. Başkaca lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı elan tezahüratşli hale getirebilirsiniz.

Important Group Travel web sitesi içinde belde düzlük site tüm dimdik, levha ve kucakeriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Tek şekilde edisyonlı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tıkla tipografik hataların (eder, özellik ve benzeri) tek devamı hukuki ilgilayıcılığı olmadığı kabilinden, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve hayalî mağaza mesul tutulamaz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2 Dakika Kural için motor yat tatili”

Leave a Reply

Gravatar